Loading…

Arabi këndon ilahi për Adem Jasharin (Video)

  • 24/12/2016 | 20:26

Arabi këndon ilahi për Adem Jasharin (Video)

Mevlan Kurtishi sëbashku me arabin  Saif Al Gharab,  kanë kënduar këngën për komandantin legjendar Adem Jasharit “Qohu Adem”.

Në fakt, këtë këngë e këndon, e madhja Shkurte Fejza me titull “Mora Fjalë”, ndërsa, dy këngëtarët kanë kënduar vetëm  një pjesë të refrenit, në stilin ilahi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë