Loading…

Apostolova viziton një qendër votimi thotë se Kosovës nuk i duhen të korruptuarit

  • 11/06/2017 | 09:32

Apostolova viziton një qendër votimi thotë se Kosovës nuk i duhen të korruptuarit

Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova po viziton qendrën e votimit në Fakultetin Filologjik në Prishtinë.


Ajo ka takuar komisionerë të qendrës duke përçuar mesazhin që të votohen njerëzit që janë të mirë, raporton Ekonomia Online.

E para e BE-së tha se Kosovës nuk i duhen njerëz të cilët janë të korruptuar.

Ndërsa ka bërë thirrje për zgjedhje të lira dhe demokratike.

Ajo gjatë ditës do të vizitojë edhe qendrën e votimit në Skenderaj, Graçanicë dhe Gjakovë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë