Loading…

Apostolova merr pjesë në pastrimin e Gërmisë

  • 30/06/2017 | 08:04

Apostolova merr pjesë në pastrimin e Gërmisë

Shefja e Zyrës së BE-së, Nataliya Apostolova do t’iu bashkohet aktivistëve dhe vullnetarëve të organizatës joqeveritare “Let’s Do it Kosova” për pastrimin e parkut të Gërmisë në Prishtinë.


Ky aksion është pjesë e Javës së Diplomacisë Klimatike të organizuar nga Zyra e BE-së, me qëllim të ngritjes së vetëdijesimit mbi nevojën e adresimit të ndotjes së ajrit, menaxhimit të mbeturinave dhe çështjeve që kanë të bëjnë me energjinë eficiente në Kosovë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë