Loading…

Aplikacionet që iu duhen atyre që tradhtojnë partnerët (Foto)

  • 12/01/2017 | 17:00

Aplikacionet që iu duhen atyre që tradhtojnë partnerët (Foto)

Mënyra më e mirë për ta kapur në vepër partnetin që ju tradhton është të kontrolloni komunikimin elektronik si e-mail, mesazhet apo historinë e kërkimeve në Google.

Por, tashmë janë krijuar aplikacione që ia pamundësojnë partnerit tuaj apo kujtdo tjetër të kontrollojnë gjërat tuaja private në telefonin e mençur, transmeton gazetametro.net

 

Private Photo

private-calculator-ios-app

Ky aplikacion nga jashtë duket tamam si kalkulator, por në fakt është aplikacion që ju mundëson të ruani fotografi të cilat nuk doni t’ia tregoni dikujt tjetër. Fotot që ruani aty nuk paraqiten askund tjetër në telefon.

Tiger Text

dc9bf6ecb9be93c7673e6c140a701c12

Ky aplikacion ishte krijuar për tu përdorur në biznes, por ai tashmë po gjen përdorim edhe në fusha të tjera. Me të mund të dërgoni mesazhe të programuara për tu fshirë në një kohë të caktuar, me qëllim që të zhduken gjurmët.

Nosy Trap

fotorcreated

Me këtë aplikacion mund ta merrni vesh lehtë se kush po ua kontrollon celularin. Posa personi i ‘paftuar’ ta marrë telefonin në dorë, kamera do të aktivizohet automatikisht dhe do të bëjë një foto me kamerën e përparme, gjë që do t’ju lejojë ta shihni personin në fjalë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë