Loading…

Antonia nuk rresht së foluri për Alvisën në takim me Brunon

  • 20/10/2021 | 22:14

Antonia nuk rresht së foluri për Alvisën në takim me Brunon

Antonia dhe Bruno kanë pasur takimin e tyre së fundi.

Bruno dhe antonia kanë zhvilluar takimin e tyre së fundi.

Ajo e cila i pengoi ata jatë takimit ishe Alvisa e cila u bë temë kryesore aty. Antonia dëgjoi zërin e Alvisës dhe kjo gjë nuk i pëlqeu aspak teksa edhe filloi duke ofenduar konkurrenten.

Antonia u shpreh ashpër ndaj Alvisës derisa edhe deklaroi se aq shumë nuk e pëlqen atë sa që as emrin e saj nuk dëshiron ta përmend.

Konkurrentja insistoi se nuk ka ndonjë inat personal me të por që nuk duron dot zërin e Alvisës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë