Loading…

Antonela Berisha: Ja si reagoi Trixa kur pa videon e Borës dhe Donaldit!

  • 18/05/2022 | 23:27

Antonela Berisha: Ja si reagoi Trixa kur pa videon e Borës dhe Donaldit!

Sigurisht që pas videos së Borës dhe Donaldit që u përhap me shpejtësi, të gjithë kemi qenë kuriozë për reagimin e Beatrix. Epo këtë e ka zbuluar Antonela Berisha. E ftuar në “Goca dhe Gra”, Antonela ka treguar se atë natë vajzat kanë qenë duke darkuar të dyja.


“Pamë që njerëzit po na shihnin çuditshëm, thamë ç’ndodhi! Kur menjëherë pam që kudo po qarkullonte ai lajm. Trixa nuk reagoi fare madje vazhduam darkën me qetësi”- ka thënë Antonela duke qeshur.

Gjithashtu ajo ka treguar se Trixa e ka dashur me shpirt Donaldin, ndërkohë që nuk ishte e njëjta gjë nga ana e tij. Pra, mesa duket Trixa tashmë e ka pranuar idenë se Bora dhe Donaldi janë bashkë e thjesht ka vendosur që të ecë përpara.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë