Loading…

Angela Martini shëtit rrugët e Milanos me këmishë të zbërthyer

  • 27/05/2022 | 08:07

Angela Martini shëtit rrugët e Milanos me këmishë të zbërthyer

Një nga femrat më të bukura shqiptare, Angela Martini merr vëmendje në çdo postim.


Duke qenë një modele atraktive dhe në lëvizje, së fundi gjendet në Itali – Milano.

Por, vëmendje morën disa imazhe të Miss universe Albania ku ka pozuar në rrugët e Milanos me këmishë të zbërthyer.

Martini dukej në formë të mirë dhe mjaft provokuese derisa nuk i mungonte buzëqeshja në fytyrë./Kosovarja/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë