Loading…

Angela Martini joshëse e veshur në fustanin e kuq, fokusi te këmbët seksi

  • 16/06/2021 | 10:18

Angela Martini joshëse e veshur në fustanin e kuq, fokusi te këmbët seksi

Angela u shfaq atraktive me fustan të kuq.


Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini vazhdon të rrëmbejë vëmendje me paraqitjet provokuese, shkruan lajmi.net.

Së fundi, bukuroshja ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, në të cilat u shfaq e veshur me një fustan të kuq e të shkurtër.

Në një prej fotove, ajo pozoi e ulur në një krevat, duke vënë gjithë fokusin tek këmbët seksi, ndërsa në një tjetër imazh pozoi pranë pishinës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë