Loading…

Angazhimi i shoqërisë civile kundër ekstremizmit të dhunshëm

  • 26/05/2017 | 08:10

Angazhimi i shoqërisë civile kundër ekstremizmit të dhunshëm

Sot në Kaçanik prezantohet projekti “Promovimi i angazhimit të shoqërisë civile kundër ekstremizmit të dhunshëm”.


Aktiviteti synon të përcjellë mesazhin e të rinjve kundër ekstremizmit të dhunshëm, përmes aktiviteteve kreative të të rinjve të Kaçanikut./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë