Loading…

Anëtari i PDK nga Theranda aderon në Vetëvendosje (Foto)

  • 22/05/2017 | 13:31

Anëtari i PDK nga Theranda aderon në Vetëvendosje (Foto)

Anëtari i RDK-së (Rinisë Demokratike të Kosovës) nga Theranda, Ardian Fetiu, sot ka kaluar në Lëvizjen Vetëvendosje! Ai ishte pjesë e Forumit Rinor të PDK-së për shumë vite duke qenë edhe pjesë e kryesisë e vendimmarrës në të.


Nënkryetari i dyti i Lëvizjes Vetëvendosje në Therandë, Drilon Zyba ka biseduar me të dhe ka njoftuar se ai ka pranuar të bëhet pjesë e Vetëvendosje duke refuzuar të qëndrojë në subjektin që i ka takuar deri më tani. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë