Loading…

Anekdota që Pacolli ua tregoi llapjanëve në hapje të fushatës (Video)

  • 31/05/2017 | 20:47

Anekdota që Pacolli ua tregoi llapjanëve në hapje të fushatës (Video)

Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka shfrytëzuar fjalën e tij në hapjen e fushatës së koalicionit LDK-AKR-Alternativa në Podujevë për të thumbuar koalicionin tjetër PDK-AAK-NISMA.


Ai u ka treguar qytetarëve një anekdotë të cilët tha se ia ka treguar një i moshuar e që bënte fjalë për një të moshuar grua që i premtonte burrit iftar të bollshëm por që nuk ia siguroi atë.

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë