Loading…

‘Android O’ do të jetë versioni 8.0 (Foto)

  • 09/06/2017 | 18:54

‘Android O’ do të jetë versioni 8.0 (Foto)

Tash edhe zyrtarisht është konfirmuar se “Android O” do të jetë versioni 8.0.


Ende nuk është sqaruar se çfarë paraqet “O”.

Është e mundshme që Google të vendosë për diçka më shumë gjeneruese, në mënyrë që të mos bëjë marrëveshje të reja, sikurse ishte në rastin me “KitKat”.

Publikimi i versionit “Android O” po ashtu është e panjohur, por është e mundur që të paraqitet më herët se sa ishte pritur.

Raporti më i ri sugjeron se “Android O” në pajisjet Pixel mund të prezantohet qysh në muajin gusht./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë