Loading…

Andi i dashuruar marrëzisht, i bën urimin special Gresës

  • 27/03/2023 | 12:54

Andi i dashuruar marrëzisht, i bën urimin special Gresës

Ditën e sotme, modelja Gresë Hoti, feston ditëlindjen. Ajo mbushi plotë 26 vite jetë.


Nga urimet e shumta që mori për këtë ditë të veçantë, vëmendje mori ai i të dashurit, Andit, shkruan Indeksonline.

Duke publikuar disa imazhe ai u kujdes që t’i shkruaj fjalët më të bukura për të.

“Dëshira ime për ju është që të mos kaloni kurrë asnjë moment duke dyshuar në ekzistencën e dashurisë dhe kujdesit të vërtetë dhe të pakushtëzuar. Gëzuar ditëlindjen për ty Dashuri. Gjithmone ma shume se dje  ”, shkroi Andi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andi Artani (@andi.artani)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë