Loading…

Ambasadorja Çitaku: Përulem para fëmijëve të familjes Jashari

  • 05/03/2019 | 14:38

Ambasadorja Çitaku: Përulem para fëmijëve të familjes Jashari

Ambasadorja e Kosovës në Amerikë, Vlora Çitaku, ka përkujtuar përvjetorin e Epopesë së UÇK-së dhe rënies së familjes Jashari, transmeton Gazeta Metro.


Çitaku, me rastin e 21-vjetorit të Epopesë së UÇK-së, ka publikuar një fotografi të fëmijëve të familjes Jashari

Në mbishkrimin e fotos, ambasadorja ka shkruar se përulet para fëmijeve të kësaj familje që dha kaq shumë për lirinë e Kosovës.

Postimi i plotë i saj:

Fëmijët e familjes Jashari.

Përulem para jush.

#Epopeja #ÇmimiiLirise./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë