Loading…

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruari O’Conell: Duam fitore Kosovë

  • 11/10/2018 | 19:39

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruari O’Conell: Duam fitore Kosovë

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruari O’Conell, përmes llogarisë së tij në Facebook ka shkruar pak para ndeshjes së Kosovës dhe Maltës.

O’Connell ka kërkuar nga lojtarët e kombëtares së Kosovës që të shënojnë fitore sot ndaj Maltës dhe duke kërkuar kështu fitoren e dytë, shkruan gazetametro.net.

“Duam fitore”, ka shkruar ai në Facebook.

Ndërkohë, edhe presidenti Thaçi nga Armenia ka shfrytëzuar rastin që para lojës të i mbështes lojtarët dhe ka kërkuar fitore në këtë ndeshje. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë