Loading…

Ambasadori Gjerman: Ju nuk mund t’i ndalni ata, ishin thjeshtë të shkëlqyer

  • 14/10/2019 | 23:30

Ambasadori Gjerman: Ju nuk mund t’i ndalni ata, ishin thjeshtë të shkëlqyer

Ambasadori Gjerman në Kosovë Christian Heldt, ka thënë fjalë të mëdha për djelmoshat e Kombëtares së Kosovës, duke thënë se ata janë të pa ndalshëm, ata janë thjeshtë fantastik, transmeton Gazeta Metro.


Ambasadori Gjerman në Kosovë është shprehur i mahnitur me Kombëtaren dhe djelmoshat e Kosovës, duke thënë se ata nuk mund ti ndalni, janë thjeshtë fantastik.

“E bënë përsëri, kundër Malit të Zi, duke fituar 2:0, në kualifikatoret për Euro2020. Ju nuk mund ti ndalni ata,janë thjeshtë fantastik.” ka shkruar ndër të tjera Christian Heldt.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë