Loading…

Ambasadori britanik i mahnitur me Kaçanikun (Foto)

  • 08/01/2017 | 15:14

Ambasadori britanik i mahnitur me Kaçanikun (Foto)

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruari O’Connell, është i njohur për dashurinë e tij ndaj Kosovës. Kësaj radhe ai siç duket është mahnitur nga bukuria e Kaçanikut. Madje, ai ka pyetur nëse ka ndonjë vend më të bukur se ai në Ballkan.


O’Connell ka publikuar këtë fotografi në rrjetin social Facebook me mbishkrimin: “Kaçanik – a ka lokacion më bukur në Balkan?”, të cilin ai pastaj e ka shoqëruar edhe me përkthimin në gjuhën serbe, siç zakonisht vepron./gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë