Loading…

Amal dhe George Clooney festojnë ditëlindjen e fëmijëve

  • 02/06/2021 | 17:48

Amal dhe George Clooney festojnë ditëlindjen e fëmijëve

Çifti thuhet se janë nisur drejt Italisë për të festuar ditëlindjen e katërt të binjakëve të tyre.


Aktori, 60 vjeç me gruan e tij, 43 vjeçare dhe fëmijët e tyre, Ella dhe Alexander gjatë fundjavës festuan ditëlindjen e katërt të fëmijëve.

Një burim i tha E! ‘Nuk ka qenë atje për dy vjet’ por ata do të kalojnë verën në shtëpinë e tyre të familjes, Villa Oleandra në Itali.

Burimet shtuan: “Ata sollën së bashku qenushin e tyre gjigant St. Bernard, Rosie dhe do të kalojnë sa më verën në Liqenin e Comos”.

Ndërkohë, ylli i ‘Midnight Sky’ – i cili u martua me avokaten e të drejtave të njeriut në 2014 – kohët e fundit tha se nuk e kuptoi se diçka kishte humbur në jetën e tij derisa u takua me bashkëshorten.

Ai tha: “Ka disa njerëz, qëllimi i tyre ishte: “Unë duhet të kem fëmijë.” E imja nuk ishte. Nuk po shikoja jetën, duke shkuar: “Jeta ime do të jetë e paplotësuar pa fëmijë”. Ndihesha sikur kisha një jetë mjaft të plotë. Pastaj takova Amal dhe kuptova që jeta ime ishte goxha e zbrazët. Dhe pastaj kur i hidhni këta dy fëmijë atje, atëherë papritmas e kuptoni se sa tepër bosh ishte”.

George, pranoi se atësia gjithashtu e ka bërë jetën e tij më pak të zbrazët dhe shpjegoi se fëmijët i kishin dhënë ‘gjithçka’ që Hollywood nuk mund të bënte.

Ai tha: ‘[Unë kam] një ndjenjë të përkatësisë dhe një ndjenjë të shtëpisë dhe dashurisë së pakushtëzuar – të gjitha gjërat që shpresonit të mund të merrni nga një karrierë vërtet e mirë dhe një qen. Ju e kuptoni që kjo është shumë më tepër se kaq. ‘

Dhe aktori i Ocean of Eleven që nga ajo kohë u ka mësuar fëmijëve të tij të vegjël të luajnë shaka me nënën e tyre që nuk dyshon.

Duke folur në Show Today, ai tha: “E gjithë puna ime me të vërtetë është t’u mësoj atyre gjëra të tmerrshme. Dhe me të vërtetë më pëlqen t’i mësoj fëmijët e mi të bëjnë gjëra që trondisin nënën e tyre. Dhe është kënaqësi sepse, e dini, Amal, ajo do të flasë me një gjykatës në një gjyq në Sudan ose një gjyq në Mianmar … ajo po zhvillon biseda shumë serioze dhe pastaj djali im do të hyjë me një pelenë në kokë . Kjo është një goditje e gjeniut, ju e dini”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë