Loading…

‘Alternativa’, tash zyrtarizohet edhe në Facebook

  • 07/02/2017 | 18:49

‘Alternativa’, tash zyrtarizohet edhe në Facebook

Deputeti i pavarur Ilir Deda, ka zyrtarizuar edhe në Facebook projektin e ri politik, të cilin e zyrtarizuan si subjekt politik ditë më parë. 

Deda ka njoftuar se aty mund të gjenden deklarata politike dhe vizioni për Kosovën i Alternativës.

‘Miq të dashur, më poshtë është faqja zyrtare e Alternativës, ku mund të njoftoheni me të gjitha ngjarjet rreth nesh. Gjithashtu, tani e gjeni edhe deklaratën politike dhe vizionin tonë për Kosovën’, ka shkruar Deda./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë