Loading…

Alma Lama ka një mesazh për Arbana Xharrën

  • 09/05/2017 | 15:42

Alma Lama ka një mesazh për Arbana Xharrën

Ambasadorja e Kosovës në Itali, Alma Lama e cila më herët ka qenë edhe deputete e LDK-së,  ka reaguar pas aderimit të sotëm të gazetares Arbana Xharrës në PDK.

Ajo përmes një postimi në rrjetin social facebook, ka cituar një fjalë të urtë të popullit ku thotë: ‘Mos u mundo t’i besh gropen tjetrit, se bie vete brenda….Populli”.

Ndryshe, aderimi i Arbana Xharrës u bë sot, dhe u zyrtarizua gjatë një konference me kryetarin e partisë ku kjo e fundit ka aderuar, Kadri Veselin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë