Loading…

‘All Eyez on Me’ shumë shpejt në kinema

  • 18/01/2017 | 17:45

‘All Eyez on Me’ shumë shpejt në kinema

“All Eyez on Me” është filmi që do të jetë gati për publikun këtë vit, rreth jetës së Tupac.


Ky film është një dramë biogfrafike, me regji nga Benny Boom dhe e shkruar nga  Ed Gonzalez dhe Jeremy Haft. Filmi është planifikuar që do të shfaqet në kinema me 16 qershor 2017, në ditëlindjen e 46-të Tupac Shakur.

Filmi do të fokusohet në karrierën e Tupac Shakur gjatë gjithë jetës së tij deri në vdekjen fatale nga të shtënat në Las Vegas në vitin 1996.

Në këtë film do të aktrojnë të aktrojnë Demetrius Shipp Jr. në rolin e Shakur, dhe aktorë tjerë si Danai Gurira, Kat Graham, Jamal Ëoolard, Dominic L. Santana, Lauren Cohen dhe Grace Gibson. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë