Loading…

Aliti në lot: Kemi pritur dy vite për këtë ndeshje

  • 08/10/2020 | 23:05

Aliti në lot: Kemi pritur dy vite për këtë ndeshje

Mbrojtësi i Kosovës, Fidal Aliti ka folur pas humbjes nga Maqedonia e Veriut 2:1.


Aliti u pa shumë i zhgënjyer dhe kishte lot në sy, teksa nuk mundi të fliste shumë për shkak të emocioneve.

”Është lehtë me thanë që është veç një lojë. Kemi pritur dy vite për këtë ndeshjeve. Kemi pësuar dy gola që nuk është desht me i pësu. Jemi të zhgënjyer, e vështirë për t’u pranuar”.

”Ne kemi luajt më mirë, Maqedonia e Veriut nuk ishte e fortë sot. Por ndodhi, nuk di çka të them, jemi të mërzitur”, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë