Loading…

Ali Ahmeti te presidenti Ivanov

  • 01/02/2017 | 15:20

Ali Ahmeti te presidenti Ivanov
Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti arriti në Vodno në vilën e presidentit Gjorge Ivanov, i cili sot po mban konsultime me partitë parlamentare lidhur me mandatin për formimin e qeverisë së re të Maqedonisë.


Para Ahmetit me bashkëpunëtorë, takime me Ivanovin realizuan edhe përfaqësuesit e dy koalicioneve shqiptare që fituan deputetë në zgjedhjet e 1 dhjetorit – “Rilindje me Besë” e udhëhequr nga Bilall Kasami dhe “Aleanca për Shqiptarët” me në krye Ziadin Selën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë