Loading…

Ali Ahmeti shpallet qytetar nderi i Tropojës

  • 03/12/2023 | 19:59

Ali Ahmeti shpallet qytetar nderi i Tropojës

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti është shpallur qytetar nderi i Bashkisë Tropojë.


Lajmi është bërë i ditur nga vetë Bashkia Tropojë përmes një postimi në Facebook.

“Bashkia Tropojë ka shpallur liderin e shqiptarëve Ali Ahmetin qytetar nderi. Manifestimi do të mbahet ditën e martë, më 5 dhjetor 2023, me fillim në ora 13:00, në Pallatin e kulturës “Dardania” në Bajram Curri”, thuhet në njoftim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë