Loading…

Albulena Haxhiu kërkon dorëheqjen e Molliqajt pas deklaratave të Fadil Lepajës

  • 12/04/2019 | 12:57

Albulena Haxhiu kërkon dorëheqjen e Molliqajt pas deklaratave të Fadil Lepajës

Deputetja nga radhët e LVV, Albulena Haxhiu, i ka kërkuar Dardan Molliqajt të jap dorëheqje nga posti i deputeti, transmeton Gazeta Metro.


Haxhiu në një postim në llogarinë e saj në Facebook, ka shkruar se dorëheqjen ia kërkon pas deklaratës së Fadil

“Pas deklaratës së Fadil Lepajës, i kërkoj publikisht Dardan Molliqajt të jep dorëheqje nga posti i deputetit”, ka shkruar në Facebook, Albulna Haxhiu.

Kujtojmë se opinonisti Lepaja, ka reaguar ndaj Deklaratave të Molliqajt, duke thënë se nuk ishte asnjëherë pjesë e SHIK-ut.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë