Loading…

Albin Kurti uron vitin e ri: Shfaqet me gruan e vajzën e tij

  • 31/12/2019 | 21:25

Albin Kurti uron vitin e ri: Shfaqet me gruan e vajzën e tij

Lideri i Vetëvendosjes dhe kandidati për kryeministër si fitues i zgjedhjeve të fundit Albin Kurti, ka uruar shqiptarët pë vitin e ri, transmeton Gazeta Metro.


Kurti ka shkruar në Facebook duke publikuar një foto me mbishkrimin urime viti i ri 2020, ai është shfaqur me gruan dhe vajzën e tij.

“Të gjithëve, kudo e me këdo që jeni, gëzuar Viti i Ri 2020 nga Rita, Lea dhe unë!”, ka shkruar Kurti./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë