Loading…

Albin Kurti ‘kopjon’ Hashim Thaçin (Foto)

  • 23/05/2017 | 09:13

Albin Kurti ‘kopjon’ Hashim Thaçin (Foto)

Kjo mund t’u jetë dukur e pamundshme, por ja që tani vërtet po ndodhë.


Albin Kurti, i nominuari i Lëvizjes Vetëvendosje për kryeministër, në çdo hap të tij po e kopjon ish-liderin e PDK-së, Hashim Thaçin, i cili tash është president i vendit.

Kurti, i cili ishte kritiku më i madh Thaçit, tash rezulton të jetë kopjuesi më i madh i tij në fushatën paraelektorale.

Çfarëdo që ka bërë Thaçi në fushatën e kaluar të tij, tani po e bën edhe Kurti.

Kurti po e ndjek strategjinë e Thaçit, duke e kuptuar që ai duhet të shkojë tek populli dhe jo populli tek ai.

Shikoni ngjashmëritë e fotografive:

18644510_10155361090771670_1594937954_n

18643899_10155361091011670_1306379803_n

18644275_10155361091296670_459618749_n

18624874_10155361091446670_1042469432_n

18678903_10155361091716670_1799985959_n

18716525_10155361089676670_354462711_n

18643575_10155361089906670_1518551835_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë