Loading…

Alarmohen pushuesit në Velipojë

  • 08/07/2017 | 12:03

Alarmohen pushuesit në Velipojë

Një skandal mjedisor sapo ndodhi në Velipojë ku një person me ‘jet ski’ raportohet të ketë hedhur një kafshë të ngordhur në mes të detit.


Qytetarët të tmerruar tregojnë për Shkodra News se po vjen një erë e rëndë dhe kanë frikë të futen në ujë. Ata thonë se autoritetet duhen të marrin masa emergjente për këtë rast të pa shembullt.

Lexo edhe: Velipojë/ I riu rrah me grushte në mes të plazhit ish-të dashurën. 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë