Loading…

Alarmi për bombë në Tiranë rezultoi i rrejshëm

  • 21/10/2018 | 08:17

Alarmi për bombë në Tiranë rezultoi i rrejshëm

Një tjetër alarm për bombë vuri në lëvizjen policinë në Tiranë


Një valixhe e braktisur pranë Muzeut Kombëtar ka shqetësuar kalimtarët që kanë lajmëruar forcat e rendit.

Pas izolimit të zonës, kanë mbërritur dhe forcat xhenio të ushtrisë.

Ekspertët kanë verifikuar objektin ndërsa më pas kanë ndërhyrë me shpërthimin e komanduar.

Fatmirësisht dhe këtë radhë kishim të bënim me një alarm fals, dhe një valixhe të braktisur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë