Loading…

Al Pacino, aktori 83 vjeçar pritet të bëhet baba

  • 31/05/2023 | 16:05

Al Pacino, aktori 83 vjeçar pritet të bëhet baba

Al Pacino është duke pritur fëmijë me të dashurën e tij Noor Alfallah e cila është 8 muajshe shtatzënë, transmeton Gazeta Metro.


Pacino i cili është 83 vjeçar dhe e dashura e tij Alfallah 29 vjeçare janë duke e pritur fëmijën e parë mes tyre ka konfirmuar për TMZ të martën agjenti i aktorit.

Pacino dhe Alfallah janë në lidhje romantike që nga prilli i 2022 mirëpo në publik ata u panë për herë të parë muajin e kaluar në një restaurant të Los Angelos.

Aktori i Scarface është baba i 3 fëmijë dhe ka qenë i martuar 2 herë. Lajmet për Al Pacinon vijnë në një moment kur edhe kolegu i tij Roberto De Niro i cili është 79 vjeçar priti fëmijën e shtatë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë