Loading…

Aktorja Glenn: Kostumin për Halloween “shtrigën e 101 Dalmatët”

  • 06/10/2020 | 17:22

Aktorja Glenn: Kostumin për Halloween “shtrigën e 101 Dalmatët”

Aktorja Glenn Close u sigurua të jetë e përgatitur për festën e Halloween’it dhe se asnjëherë nuk është shumë shpejt për të rregulluar kostumin tuaj për Halloween, transmeton Gazeta Metro.


Protagonistja e filmit  101 Dalmatë ka postuar në rrjetin e saj social një kostum të bërë në kushte shtëpie, e cila ishte frymëzuar nga roli i shtrigës të cilin e luan vet aktorja Glen me rolin e saj  famshëm Cruella De Vil.

Aktorja 73-vjeçare zbuloi në Instagram se po kthente personazhin Cruella De Vil të Disney për mbledhjen e fondeve virtuale të Halloween për Bette Midler.

Close ka qenë e martuar tre herë dhe ka një vajzë nga lidhja e saj me producentin John Starke. Ajo është presidente e Trillium Productions dhe ka bashkëthemeluese e faqes së internetit FetchDog. Ajo ka bërë donacione politike në mbështetje të politikanëve demokratë dhe është e zëshme për çështje të tilla si martesat homoseksuale, të drejtat e grave si dhe shëndetin mendor. /transmeton gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë