Loading…

Aktorja e njohur i vë ‘flakën’ rrjetit me fotografitë e veshur me bikini: Kam një shekull që nuk kam qenë në pushime

  • 08/02/2022 | 13:51

Aktorja e njohur i vë ‘flakën’ rrjetit me fotografitë e veshur me bikini: Kam një shekull që nuk kam qenë në pushime

Aktorja bukuroshe, Elizabeth Hurley, ndau me fansat disa fotografi në rrjetin social, ku befasoi për të mirë të gjithë ata, transmeton Gazeta Metro.


Aktorja atraktive edhe njëherë u mburr me figurën e saj super të kuruar, për të cilën është kujdesur gjatë. Hurley u paraqit më bikini ku dhe gjeti momentin për tu “ankuar” se ka kohë që nuk ka qenë në pushime ku ka mundur të vesh rroba të sezonës që masa e adhuron, verës.

“Nuk ankohem, por e kam një ndjenjë se kam qenë në pushim shekullin e kaluar, më saktësisht para mbylljes së parë. Po bëhem kinse jam në një vit imagjinarë”, tha ajo.

Fotografitë e saj për pak kohë mblodhën mbi 100 mijë pëlqime.

Ndryshe, Elizabeth është komentuar shumë shpesh për figurën e saj duke u bërë kështu emër shumë i komentuar në tabloidet ndryshme në botë./gazetametro.net     

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë