Loading…

Aktorja e njohur bën deklaratën bombastike: DiCaprio nuk është i mirë në shtrat

  • 31/05/2021 | 16:37

Aktorja e njohur bën deklaratën bombastike: DiCaprio nuk është i mirë në shtrat

Ditëve të fundit ka qarkulluar një video në TikTok në të cilën mbesa e njërës nga të dashurave të Leonardo DiCaprio fliste se si ishte aktori në shtrat, transmeton Gazeta Metro.


“Ai mund të jetë ” The Wolf of Wall Street,”, por është një qen i vërtetë në shtrat”, tha ajo.

“Tezja ime ka fjetur me Leonardo DiCaprio, me sa duket, ai nuk është i mirë në shtrat”, pretendoi mbesa e Julianne Hough në TikTok, videoja e së cilës u fshi.

Ndryshe, Julianne dhe DiCaprio, nuk e kanë konfirmuar asnjëherë publikisht se ishin të lidhur, mirëpo në një artikull të revistës “Star” të vitit 2013 pretendohet se dyshja e famshme dikur ishin parë shumë të afërt në Coachella./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë