Loading…

Aktori tallet me aktorin politikan Adem Mikullovci (Video)

  • 29/05/2017 | 22:39

Aktori tallet me aktorin politikan Adem Mikullovci (Video)

Ata luajnë së bashku gati për një dekadë dhe kanë thumbuar shpesh politikanët në serialin e njohur “Kafeneja Jonë” që ende vazhdon të jepet, por fakti se Adem Mikullovci ka vendosur që të kandidojë për deputet në zgjedhjet e 11 qershorit, ka bërë që vetë ai të jetë në ‘thumbin’ e Istrefit.


Në llogarinë e tij në Facebook, aktori Shkumbin Istrefi ka shpërndarë me fansat e tij një video të cilën e kka realizuar me Adem Mikullovcin, të cilin nuk e lë të flasë, ani pse ia shtron dy pyetje.

Adem Mikullovci është kandidat për deputet në listën e Vetëvendosjes.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë