Loading…

Aktori kosovar e imiton në mënyrë fantastike Glauk Konjufcën

  • 17/09/2021 | 14:52

Aktori kosovar e imiton në mënyrë fantastike Glauk Konjufcën

Aktori i njohur kosovar, Alban Rexhaj, e ka imituar në mënyrë fantastike kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, shkruan Gazeta Metro.

Ai në një emision në RTV Dukagjini, ka imituar Konjufcën, i cili njihet për disa deklarata më të veçanta.

Rexhaj e imiton me gjeste dhe me fjalë Konjufcën.

Më poshtë keni imitimin e tij fantastik. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë