Loading…

Aktorët më të paguar të Hollywood’it (Foto)

  • 08/02/2017 | 21:51

Aktorët më të paguar të Hollywood’it (Foto)

Aktorët e Hollyvood-it paguhen jashtëzakonisht shumë, pasuria e tyre është marramendëse.


Revista “Forbes” ka radhitur aktorët më të paguar, ku në krye të listës është aktori i njohur edhe me emrin The Rock:

1.Dwayne Johnson, me një pasuri prej 64 milionë $

therock

2. Jackie Chan, 61 milionë $
960

3.Matt Damon 55 milionë $
gty_matt_damon_jef_160219_31x13_1600
4. Tom Cruise, 53 milionë $
85162ce40f2cbd0f3125fa484902af4c
5. Jonny Deep, 48 milionë $
johnny-depp

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë