Loading…

Aktiviteti i policisë për ditën e fëmijëve

  • 01/06/2017 | 09:57

Aktiviteti i policisë për ditën e fëmijëve

Për nder të Ditës Ndërkombëtare për të Drejtat e Fëmijëve, policia e Kosovës ka organizon gjatë ditës së sotme një aktivitet në qytetin e Prishtinës.


Sipas njoftimit të policisë, në këtë aktivitet mund të marrin pjesë familjarë dhe fëmijë të moshave të ndryshme, të cilët do të kenë mundësi të shohin paraqitjen e njësive të ndryshme policore si dhe aktivitete tjera me persona të veshur me figura (maskota) të ndryshme për fëmijë, thuhet në njoftimin e policisë.

Po ashtu në kuadër të aktivitetit policor për ditën e fëmijëve do të ketë edhe aktivitete argëtuese me muzikë, vallëzim si dhe fotografi për fëmijët me zyrtarët policor. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë