Loading…

Aksion ndaj duhanshitësve në Prishtinë (Foto)

  • 11/04/2017 | 12:01

Aksion ndaj duhanshitësve në Prishtinë (Foto)

Dogana e Kosovës në bashkëpunim me pjesëtarë të Policisë kanë zhvilluar një aksion në Prishtinë ndaj duhanshitësve.

Gjatë këtij aksioni janë konfiskuar disa pako me duhan, siç shihet edhe në fotografi, ky aksion ka ndodhur afër objektit të RTK, ku po shihet qartë që Policia sebashku më Doganierët e Kosovës po u konfiskon pako të duhanit , atyre që po shitnin në rrugët e Prishtinës, raporton ekonomia Online.

17901936_1779172085431493_1397437266_o

Policia e Kosovës sebashku me Doganierët e Kosoves duke konfiskuar duahnin e shitësve në rrugët e Prishtinës.

17858527_1779172215431480_870166556_o

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë