Loading…

Aksion i madh anti-drogë në zonën e Dukagjinit, ka të arrestuar

  • 28/09/2022 | 09:21

Aksion i madh anti-drogë në zonën e Dukagjinit, ka të arrestuar

Mëngjesi i sotëm ka nisur me bastisje në zonën e Dukagjinit. Me urdhër të Prokurorisë Themelore në Pejë është duke u zhvilluar një aksion anti-drogë.


Të paktën shtatë persona janë prangosur deri më tani.

Është bërë bastisja e disa lokacioneve, teksa janë sekuestruar edhe prova të ndryshme materiale.

Lajmin për Express e ka konfirmuar prokurori Ersan Qavolli, duke shtuar se aksioni është duke vazhduar.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë