Loading…

Aksidentohet vetura e Ambasadorit amerikan në Kosovë (Video)

  • 01/02/2017 | 16:16

Aksidentohet vetura e Ambasadorit amerikan në Kosovë (Video)

Vetura e ambasadorit të SHBA-së në Kosovë Greg Delawie është aksidentuar sot në lagjen “Dragodan” në kryeqytet.

Siç shihet në pamjet e kapura nga Ekonomia Online në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Policia e Kosovës, ndërsa nuk raportohet për të lënduar, por vetëm për dëme materiale.

Vetura e tij është goditur nga një veturë e tipit Audi.

Ambasadori Delawie ishte në një konferencë së bashku më drejtorin e misionit të USAID-it, James Hope.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë