Loading…

Aksidentohet personazhi kontravers Vali Corleone (Video)

  • 05/02/2017 | 23:55

Aksidentohet personazhi kontravers Vali Corleone (Video)

Personazhi kontravers nga Gjilani, Vali Corleone, i njohur për jetën e tij luksoze dhe veturat e shrenjta, është aksidentuar me veturën e tij Jaguar.


Aksidentin e ka bërë vet publik në profilin e tij në Facebook. Ai thotë se shkaktar i aksidentit është shpejtësia e madhe me të cilën po e ngiste veturën.

Vali thotë se ishte duke vozitur me rreth 300km/h, si pasojë e së cilës edhe i kishte rrëshqitur vetura. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë