Loading…

Aksidentohet një autobus në Prishtinë

  • 20/11/2018 | 17:48

Aksidentohet një autobus në Prishtinë

Një autobus i Trafikut Urban i linjës 3 ka pësuar aksident në Prishtinë.


Në aksident ka qenë i përfshirë autobusi dhe një veturë, shkruan gazetametro.net

Në vendngjarje ka dalur Policia e Kosovës. Raportohet se nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme materiale.

Ndryshe, ky mund të konsiderohet një nga shumë aksidentet e trafikut që po vazhdojnë të ndodhin shumë shpesh në vendin tonë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë