Loading…

Aksidentohet kandidatja për deputete (Foto)

  • 09/06/2017 | 09:54

Aksidentohet kandidatja për deputete (Foto)

Kandidatja për deputete nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa, Mirlindë Gashi është ka pësuar një aksident trafiku.


Është ajo vetë që ka treguar për aksidentin që ka ndodhur, duke pohuar se ka shpëtuar nga ajo që ka ndodhur.

Gashi ka postuar një fotografi të makinës së saj e cila duket fort e dëmtuar por nuk ka dhënë detaje se si ka ndodhur aksidenti.

Ky është postimi i Gashit:

“Të dashur qytetarë,Të dashur miq dhe mikesha!

Mbas telefonatave dhe thirrjeve të shumta që morra nga mbrëmë deri më sot mbas, aksidentit që e pësova mbrëmë!

Atëherë, dëshiroj t’iu FALEMNDEROJ për kujdesin mirëpo edhe t’iu them që unë kam shpëtu…

I falemnderohna të madhit ZOT për mrekullit që i bën!

Me shumë dashuri,Mirlinda”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë