Loading…

Aksidentohet eskorta e ambasadores turke, dy të vdekur, ambasadorja në spital

  • 16/11/2018 | 18:18

Aksidentohet eskorta e ambasadores turke, dy të vdekur, ambasadorja në spital

Eskorta e ambasadores turke, Kivilcim Kilic, është aksidentuar sot.


Në këtë aksident janë përfshirë tre vetura, ku kanë mbetur të vdekur dy persona, ndërsa katër janë të lënduar shkruan gazetametro.net

Lajmi është konfirmuar për Metron nga zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti.

Në vend kanë ardhur edhe 4 ambulanca që kanë sjellë edhe te aksidentuarit e tjere në fsharin Slivovë.

Ndërsa, ambasadorja turke ndodhet në spital pas aksidentit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë