Loading…

Aksidentohet Adriatik Kelmendi

  • 04/06/2021 | 10:43

Aksidentohet Adriatik Kelmendi

Drejtori i Klan Kosovës, Adriatik Kelmendi është aksidentuar në mëngjesin e sotëm në lagjen Lakrishte.


Indeksonline ka siguruar pamjet ku siç shihet, Kelmendi është goditur në motoçiletën e tij nga një veturë në lëvizje.

Për fat të mirë, gazetari i njohur kosovar i ka shpëtuar më të keqës dhe gjendja e tij është stabile. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Për fat të mirë, gazetari kosovar i ka shpëtuar më të keqës dhe gjendja e tij është stabile.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rast.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë