Loading…

Aksidenti tragjik, një i ri shqiptar humb jetën në Itali

  • 07/05/2017 | 08:26

Aksidenti tragjik, një i ri shqiptar humb jetën në Itali

Një i ri shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur në rrugën “Trento” në Parma. Siç shkruajnë mediat italiane, i riu shqiptar 35 vjeç, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, po udhëtonte me makinën e tij, kur ka humbur kontrollin.


Foto: Ilustrim

Ai është përplasur me një makinë që po vinte përballë tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme pak minuta pas orës 20:00.

Menjëherë atij i është dhënë ndihma e parë duke u dërguar me urgjencë në spital, por fatkeqësisht ka humbur jetën, bën të ditur SYRI.net.

Sipas policisë, dyshohet se shqiptari ka pësuar goditje nga ndonjë sëmundje para se të ndodhte aksidenti i rëndë. E pikërisht në bazë të këtyre, policia thotë se shqiptarit i ka rënë infarkt, gjë që ka sjellë dhe aksidentin.

Gjithsesi do të jetë autopsia që do të zbardhë shkakun e vërtetë të vdekjes. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë