Loading…

Aksidenti në Podujevë: Vdes një vajzë në QKUK

  • 10/12/2019 | 12:43

Aksidenti në Podujevë: Vdes një vajzë në QKUK

Ka vdekur në QKUK pas dy muajsh qëndrim në intensive, vajza që u aksidentua në muajin shtator në Kërpimeh të Podujevës, shkruan Gazeta Metro.


Këtë e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, ku u bë e ditur se viktima kishte qnëdruar në repartin intensiv të QKUK’së.

“Lidhur me rastin nga reparti  intensiv në QKUK-së, është informuar se viktima femër K-Shqiptare ka vdekur”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Kujtojmë se nëpër rrugët e Podujevës po shënohen aksidente të shumëta, ku disa prej tyre përfundojnë edhe me fatalitet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë