Loading…

Aksidentet nuk kane fund: Tani edhe në parking të aeroportit ‘Adem Jashari’

  • 11/03/2019 | 12:03

Aksidentet nuk kane fund: Tani edhe në parking të aeroportit ‘Adem Jashari’

Një aksident trafiku ka ndodhur në parkingun e aeropotit ‘Adem Jashari’ në Prishtinë, transmeton Gazeta Metro.


Nga ky aksident ka edhe pesona të lënduar, kurse dëmet materiale i janë shkaktuar dy veturave.

Keto fotografi janë siguruar nga Indeksonline nga vendi i ngjarjes ku tashmë kanë arritur edhe ekipet emergjente../gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë