Loading…

Aksident zinxhiror në Pejë, 6 të lënduar

  • 15/01/2017 | 15:03

Aksident zinxhiror në Pejë, 6 të lënduar

Gjashtë persona janë lënduar në një aksident zinxhiror që ka ndodhur dje në Pejë- njofton policia e Kosovës.


Aksidenti ka ndodhur në Krivovë, ndërsa në të janë përfshirë gjashtë vetura dhe ka ardhur si pasojë e kushteve atmosferike. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë