Loading…

Aksident trafiku në rrugën për parkun e Gërmisë (Foto)

  • 09/06/2017 | 20:26

Aksident trafiku në rrugën për parkun e Gërmisë (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën nga Prishtina drejt parkut të Gërmisë, raporton Gazeta Metro.


Sipas fotografive të siguruara nga Gazeta Metro, në aksident janë përfshirë dy vetura, kurse në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia dhe Emergjenca.

Ende nuk dihet nëse nga aksidenti ka pësuar lëndime ndonjë person, ndërkohë që Policia nuk ka qenë e qasshme për të dhënë informata më të hollësishme. /gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë